O lân fan wâlden, ikkers, greiden,
besletten tusken see en mar,
fan alle lannen hjir op ierde
hâld ik myn Gaasterlân foar kar.

Agenda

26
juli
Ons Gebouw Harich

Nieuws

  • Tûk wenjen 07-02-2019

    Een groene (her)start voor Tûk Wenjen!Doet u mee? Het is een tijdje stil gebleven rondom het...

Als Plaatselijk Belang geven wij veel om uw privacy. Om u bijvoorbeeld uit te nodigen voor de ledenvergadering of voor onze administratie, verzamelen wij gegevens van onze leden. Om aan de nieuwste privacywetgeving te voldoen hebben wij een privacy-verklaring opgesteld. In deze verklaring staat onder andere beschreven welke gegevens wij verzamelen van onze leden en waar wij deze gegevens voor gebruiken. Klik hier om onze privacy-verklaring te lezen of kijk onder Dorpsbelang, Documenten.

Plaatselijk Belang Harich / Ruigahuizen

 

p/a Keamerlânswei 4
8571 MZ Harich
E-mail: pbharichruigahuizen@gmail.com

Privacybeleid